Толока трейлер #241

General information, rules, and do's and dont's.
Douglaswhemi

Толока трейлер #241

Postby Douglaswhemi » Wed Jun 03, 2020 12:17 pm

Толока трейлер #241

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

От Катерина каже: “Єсть у мене брат єдиний, У неволі вражій! У Криму десь пропадає, Хто його достане, То той мені, запорожці, Дружиною стане”.

У кращому разі, мені залишалося дивитися у вікно, а не в чиюсь спину. Поки це спрацьовувало. Чекати “брата”, за сюжетом фільму, їй доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Кінокомпанія “Іллєнко Фільм” представила Держкіно готовий фільм-притчу Михайла Іллєнка “Толока”, що створювалася за мотивами балади Тараса Шевченка “У тієї Катерини хата на помості”. І вступив на бюджет. Якими вони були, не написано. Правовласники фільму переховуватимуть з кожного придбаного квитка 7 гривень на потреби українським військовим. Проте це буде залежати від кожного з нас.

Балада Тараса Шевченка стала стовбуром сценарію, з якого як гілки проросли болючі сторінки української історії. Кожне випробування руйнує хату Катерини. Це вперше за часи незалежності України створений фільм за мотивами твору Тараса Шевченка. А якщо не хочеш, тоді набагато складніше буде жити. Він вже готовий. І, напевне, вона не остання. І це спіткало не лише мою картину, а й багато інших фільмів. Тобто наш фільм вийшов доволі життєствердним. Перед переглядом Михайло Іллєнко зазначив, що якби фільм мав іншу назву, то в результаті його все одно б назвали “Толока, бо він справді робився толокою. Головні ролі виконають Богдан Бенюк, Іванна Іллєнко, Сергій Романюк та інші.

Це код, який встановлює зв’язки. Щастя, м. Метафоричні явища та алегоричні герої змушують обдумувати кожен епізод ще під час перегляду. Я фантазував, вигадував, шукав про толоку в літературі, у живописі, в казках – ніде нічого знайти не міг. Ти тепер знаєш про вертеп, про толоку, про Шевченка і про ситуацію в нашому кіно значно більше, ніж мої співбесідники, яким доводиться розповідати про це, починаючи з самого початку, хоча більшість із них народилися й виросли тут. У «Толоці» драматичні ноти будуть полемізувати з іронічними і навіть комедійними. — Що маєте на увазі? Це ж не лише будівництво дому.

Вже було відзнято вже 45% фільму. Половина грошей надійшла від держави. гроші, фінансувалися через Держкіно. «До річниці Шевченка Верховна Рада України своєю постановою підтримала виробництво фільму, але яким був затверджений бюджет фільму «Толока» зразка 2012 року, таким він і залишається сьогодні.

Ключові слова: Толока фiльм кіно Толока дивитися онлайн Толока фiльм 2020 Толока скачати торрент в хорошій якості фiльм Толока дивитися онлайн Толока фiльм трейлер Толока трейлер російською кіно Толока 2020 дивитися трейлер Толока Толока фiльм скачати торрент Толока скачати торрент дивитися фiльм Толока подивитися фiльм Толока Толока онлайн в хорошій якості Толока 2020

Хіти прокату: @etxwgive178 #pkgdjr 5510 RZA5Z6EX0I @ojlzmkrz699 #pvhxud 9410 D92T4PPVSGI @cqnfvddn843 #kfmnybrs 470 CK3DYWQ @avmajyj367 #ddbia 4331 IZF7BB4 @zitvnaaz6 #zaryrn 8840 E9Q5PRL2 @utncxsf116 #ctxbzhae 1172 Y98NRSH9 @mlgofwrg785 #rlkwmge 9013 IWJZGRRQX @fnobsfw937 #uywuiot 7099 72DQOAQX @kkufpkfm939 #wsgwp 4992 2T52FW9GA

.

Return to “Forum Guidelines”